Kreslená trika s potiskem

Heboučká trička s mými autorskými kresbami a mým vlastním kvalitním celobarevným potiskem.

 Moje tričko je vždy originál s obrázkem ketrý jsem, tedy vlastně páníček, sám nakreslil v počítači. Tisk je prodyšný, ohebný a zároveň dostatečně odolný. Nezpotíte se v něm tolik a je tedy příjemný pro každodenní nošení.

Autorské triko je zcela jistě neotřelý, neokoukaný dárek díky mému vlastnímu obrázku. Hodí se jako bezva originální, skvělý, někdy i vtipný dárek k narozeninám, svátku nebo Vánocům. Hej! Nebo si můžete taky někdy sami sobě udělat radost. Haf!

Trička pro Vás tisknu na mé vlastní tiskárně na textil od jednoho kusu. Tisknu i fotky psů na tričko které pro Vás oříznu z dodané fotografie. Díky tomu že vše připravuji od vytvoření motivu, tiskovou přípravu,  uméstění na web až po vyřízení zakázky, tisk a odeslání mám celý výrobní proces hezky pod kontrolou.

Po tisku na vybraný  textil a speciálním pečlivém zafixování obrázku aby motiv zůstel déle svěží a odolný zásilku zabalím do žlutého ochranného pytlíku. Většinou hned další den společně s páníčkem odnášíme zásilku při mém dalším venčení pěšky do našeho odběrového místa Zásilkovny nebo České pošty přímo k Vám.

S obalovým materiálem to nepřeháním aby moje ekologická stopa byla co nejmenší. Ochranu tvoří pevný recyklovaný papír a uvnitř je žlutá ochranná vrstva proti vlhkosti.

Nevím, jestli bude vůbec někdy kompletní galerie pánských, dámských a dětských motivů mých autorských grafik a obrázků na velejemná trička která jsou při výrobě šetrná k přírodě.
Originálních motivů všech kategorií a žánrů má páníček totiž ve virtuálních šuplících ještě hodně, hodně. Nápadů má na nové motivy ještě víc. Bohužel nestíhá vše tak jak by chtěl.I tak nové motivy přibívají jak jen to jde. Novinky uvidíte taky na instagramu a facebooku.
Budeme rádi, když se na našich sociálních sítích podělíte o Vaše názory, nápady a poznatky. Náš vědecký tým v pozdních nočních hodinách neustále hledá nové a nové informace, které se vážou k našim kresbám na textil.

 

Čerpáme většinou z více ověřených zdrojů. Jako ruku na srdce, myslím si, že to páníček někdy s těma informacema, který píše, dost přehání. Jako vážně někoho zajímá, že miluju velký bílý ocasy? A ne ty černý psí?

Originální tiskoviny

Autorské originální kresby. Unkikátní pohlednice rozměru 105 x 148 mm, nebo malý obrázek na zarámování formátu A6. S láskou digitálně vytištěno na kvalitní papír 170g/m2. Kresba je umístěna do formátu pohlednice takovým způsobem, aby pasparta z IKEA rámečku nepřekrývala motiv pohledu.

Chcete mít SVOU originální kresbu na přání? třeba na triko?

Tak to bude nejlepší, když mi napíšete s požadavky a můžeme se domluvit. 

14 + 6 =

Mini Cart 0

Smutný košík