Doprava

Dopravu mých triček, tašek a jiného textilu s autorským potiskem včetně hrníčků, tisků na papír a originálních samolepek na notebooky nebo sklo je možný přes Zásilkovnu. Na jednom z jejich výdejních míst si můžete zakázku vyzvednout. Na většině z těchto poboček je možné platit kartou. Jakou pobočku si vyberete záleží na Vašem výběru a místě bydliště. Možnosti platby a výdejních míst uvidíte až při dokončování Vaší objednávky.

K vyzvednutí na jedné z poboček Zásilkovny potřebujete jen heslo z SMS. Jednoduché, že? Není vůbec potřeba občanský průkaz, průkaz původu, ani jiný doklad totožnosti. Pro balíček si jednoduše pošlete kohokoli, komu věříte. A taky doporučuji vybrat někoho, kdo má jinou velikost trička, aby mu Vaše objednávka nebyla. Haha. Představte si prťavýho jezevčíka navlečenýho do růžovýho trika s červeným potiskem pro nějakou obří dogu s růžovým vodítkem a mašličkou kolem krku. Uuuuuu jsem se zamiloval do toho jejího sexy trika. Doufám, že má na potisku můj psí obrázek. Rrrrrrr. Haf!

Zásilku si vyzvednete kdykoli budete chtít a zabere to jen pár vteřin. Zásilkovna provozuje nejvíce výdejních míst v Česku a Slovensku. Najdete ji ve všech městech nad 1 500 obyvatel. Až se vaše obejdnávka bezpečně dopraví na Vámi určené místo, dozvíte se o možnosti vyzvednutí pomocí bezplatné SMS.

Pokud nemáte Zásilkovnu poblíž a máte rádi adrenalin, můžete si zvolit dopravu až na práh vašeho domu a zážitek pomocí naší milované České pošty. Jednou jsem čekal u dveří celé tři pracovní dny než mi přijdou granulky. Něž jsem se koněčně dočkal. Ještě že má páníček nějaký granulky a konzervičku pro tyto případy vždy doma. Hodný pan pošťák se omluvil a poškrabal mně za uchem. Podrbání za uchem mám moc rád.

Platba

Platba je bezpečná a je možná různými způsoby: převodem na účet pomocí rychlého a pohodlného QR kódu,nebo pomocí platby kartou s použitím platební GoPay brány. Je přece super, že většina plateb proběhne z pohodlí vašeho jistě krásného domova.

  Čas navíc, který získáte při nákupu online, pak můžete strávit se svou rodinou, chlupáčem, četbou hezké knížky, sledováním televize, sportováním nebo hraním her. Klidně i lelkováním. I to je potřeba. A někdy je to teda fuška nic nedělat. To Vám teda povím.

Úcet mám u Raiffeisenbank1030591926/5500

Mini Cart 0

Smutný košík