Dámské trika rostlinky

Dámské tričko s krátkým rukávem a většinou vzdušnou linkou.

Jednoduchá, jasná linka, která jasně určuje jaký má objekt tvar, objem a dokonce i materiál. Francouzskou pevnou linku v kresbě mám rád a rád ji používám u svých kreseb, ilustrací které jsem dřív kreslil na papír. Posledních dvacet let kreslím v počítači – digitálně.

Iustrátorský funfact na závěr: jako výtvarník mne od dětství ovlivňoval Krteček Zdeňka Mullera, Ferda Mravenec Ondřeje Sekory a zajisté Stanislav Holý a jeho Námluvy pana Pipa. A ťafku dodal Born s Jiřím Trnkou.

Kvalitní, 190g/m², 100% částečně česaná bavlněná trika s autorskými kresbami a kvalitním potiskem.

Tričko s originálním potiskem je dostatečně odolné a prodyšné. Nezpotíte se v něm tolik a je příjemné pro každodenní nošení. Je to skvělý, vtipný dárek k narozeninám nebo Vánocům. Nebo si můžete taky někdy sami sobě udělat radost.

Dámská trička podle kategorií

Dámské tričko s mým autorským potiskem můžete hledat podle těchto podrobných kategorií.

Originální dámské tričko s krátkým rukávem mám k dispozici v mnoha krásných odstínech. Látka dámského trika je krásně hebká.   

TIP: Objevili jste v zákoutích mého eshopu motiv, který se Vám líbí a nenašli jste ho v pánské kategorii. Může se stát, mám toho s páníčkem hodně na starosti. Doplním. Nebo ještě lépe, nejrychlejší postup je, když si vyberet pánské tričko ve Vaší velikosti a barvě která vyhovuje s jiným obrázkem a do poznámky napište, že si přejete změnit motiv na ten a ten. Nebo pošlete mail.

 

Chcete mít SVOU originální kresbu na přání třeba na triko?

Tak to bude nejlepší, když mi napíšete s požadavky a můžeme se domluvit. 

Mini Cart 0

Smutný košík