Psí obrázky na dámském tričku

Psí dámska trička s krátkým rukávem jsou ideální na dlouhé procházky se svým čtyřnohým miláčkem, pravidelné venčení, speciální psí výstavy. Tričko se psem potěší každou opravdovou chovatelku. Krásný dárek pro psí mámu na jakooukoliv příležitost. Vánoce, svátek, narozeniny, výročí nebo jen tak z lásky k ženě.

Kvalitní, 190g/m², 100% částečně česaná bavlněná trika s autorskými kresbami a kvalitním potiskem.

Tričko s originálním potiskem je dostatečně odolné a prodyšné. Nezpotíte se v něm tolik a je příjemné pro každodenní nošení. Je to skvělý, vtipný dárek k narozeninám nebo Vánocům. Nebo si můžete taky někdy sami sobě udělat radost.

Dámská trička podle kategorií

Dámské tričko s mým autorským potiskem můžete hledat podle těchto podrobných kategorií.

Originální dámské tričko s krátkým rukávem mám k dispozici v mnoha krásných odstínech. Látka dámského trika je krásně hebká.

TIP: Objevili jste v zákoutích mého eshopu motiv, který se Vám líbí a nenašli jste ho v pánské kategorii. Může se stát, mám toho s páníčkem hodně na starosti. Doplním. Nebo ještě lépe, nejrychlejší postup je, když si vyberet pánské tričko ve Vaší velikosti a barvě která vyhovuje s jiným obrázkem a do poznámky napište, že si přejete změnit motiv na ten a ten. Nebo pošlete mail.

 

Chcete mít přímo svého psa na tričku? Páníček Vám chlupáče rád nakreslí, nebo připraví fotografii pro tisk na textil. Super dárek. Haf!

Napište požadavky do mailu a můžeme se domluvit. Haf!

Mini Cart 0

Smutný košík