Pánská trika která pomáhají

Společně pomáháme zdravotníkům Elišce a Štěpánovi a psí dámě flat retriever – Ladynce. Avizovaný příspěvek jde vždy na Donio na konkrétní transparentní účty.

LADY

Lady je pohodový rodinný pes. Ani ne tříletý flat retriever, který dělá radost a společnost sourozencům, dvojčatům. Holčička trpí srdečním onemocněním, které už tak přidělává jejím rodičům mnoho vrásek.

Bohužel ani Lady není zdravá. Bojuje s infiltrativním lipomem, který tvoří velkou bouli u krku a nekontrolovaně roste.

Rodina se zajistila účinnou léčbu, která je velmi nákladná. Bylo potřeba vyoperovat celý nádor, který zabíral téměř polovinu krku a prorostl do okolní tkáně.

Na konci dubna Ladynka prodělala náročnou operaci ve Vídni.

KULÍŠEK

Asistenční pes Kulíšek alis Kuki je věrný společník a nejlepší přítel v nemoci a stáří pro svoji těžce nemocnou paničku (ZTP/P), která je 20 let v plném ID.

Skvěle vycvičený asistenční pes Kulíšek se léčí z následků Anaplazmózy která se vzácně vyskytuje po napadení klíštěte.

Stačilo jedno jediné klíště a asistenční pes Kulíšek málem zemřel. I přes veškerá preventivní opatření a antiparazitní ochranu se od klíštěte obecného nakazil anaplazmózou. Nemocí, která se velmi těžko rozpozná, ale často končí doživotními následky i smrtí. V těle psa navíc zůstává a může kdykoliv znovu propuknout. Psa neochránila ani vhodná antiparazitika.

ELI

Pomáháme zdravotníkům Elišce a Štěpánovi.

Eliška a vlastně i Štěpán přišli díky covidu o hodně. Nevzdávají se a statečně bojují.

Eliška potřebuje peníze na vlastní vozík, zaplatit rehabilitace, bydlení uzpůsobit na bezbariérové a předělat automobil na ruční řízení.

Štěpán stále pracuje jako zdravotnický záchranář a ochotně bere jakoukoliv službu navíc, aby přinesl tolik potřebné peníze do domácího rozpočtu. Tak mu trochu pomůžeme.

Pánská trika podle kategorií

Všechna pánská trička s krátkým rukávem na jednom místě. Motivy jsou setřízené podle rozmanitých kategorií. Víte, že pánská trička mohou nosit ženy i děti? Není to nic privilegovaného. Ženám často vyhovuje tento volnější střih.

Autorský obrázek na tričku s krátkým rukávem si můžete vybrat podle kategorií, která jsme s páníčkem pro Vás připravili.

Každé tričko s obrázkem je přímo od autora obrázku, tedy mého milovaného páníčka. Haf! Haf! Triko s obrázkem je perfektní dárek pro každou příležitost. Jako bonus podpoříte mého páníčka v další tvorbě, abysme měli na granulky.

TIP: Objevili jste v zákoutích mého eshopu motiv, který se Vám líbí a nenašli jste ho v pánské kategorii. Může se stát, mám toho s páníčkem hodně na starosti. Doplním. Nebo ještě lépe, nejrychlejší postup je, když si vyberet pánské tričko ve Vaší velikosti a barvě která vyhovuje s jiným obrázkem a do poznámky napište, že si přejete změnit motiv na ten a ten. Nebo pošlete mail.

 

Mini Cart 0

Smutný košík