TriKa lineární a jednobarevné

Jednoduchá, jesná linka, která jasně určuje jaký má objekt tvar, objem a dokonce i materiál. Francouzskou pevnou linku v kresbě mám rád a rád ji používám u svých kreseb, ilustrací které jsem dřív kreslil na papír. Posledních dvacet let kreslím v počítači – digitálně.

Iustrátorský funfact na závěr: jako výtvarník mne od dětství ovlivňoval Krteček Zdeňka Mullera, Ferda Mravenec Ondřeje Sekory a zajisté Stanislav Holý a jeho Námluvy pana Pipa. A ťafku dodal Born s Jiřím Trnkou.

Zobrazuji všech 65 výsledků

Pánská trika podle kategorií

Všechna pánská trička s krátkým rukávem na jednom místě. Motivy jsou setřízené podle rozmanitých kategorií. Víte, že pánská trička mohou nosit ženy i děti? Není to nic privilegovaného. Ženám často vyhovuje tento volnější střih.

Autorský obrázek na tričku s krátkým rukávem si můžete vybrat podle kategorií, která jsme s páníčkem pro Vás připravili.

Každé tričko s obrázkem je přímo od autora obrázku, tedy mého milovaného páníčka. Haf! Haf! Triko s obrázkem je perfektní dárek pro každou příležitost. Jako bonus podpoříte mého páníčka v další tvorbě, abysme měli na granulky.

TIP: Objevili jste v zákoutích mého eshopu motiv, který se Vám líbí a nenašli jste ho v pánské kategorii. Může se stát, mám toho s páníčkem hodně na starosti. Doplním. Nebo ještě lépe, nejrychlejší postup je, když si vyberet pánské tričko ve Vaší velikosti a barvě která vyhovuje s jiným obrázkem a do poznámky napište, že si přejete změnit motiv na ten a ten. Nebo pošlete mail.

 

Mini Cart 0

Smutný košík