Dámské trika pomáhají

LADY

Lady je pohodový rodinný pes. Ani ne tříletý flat retriever, který dělá radost a společnost sourozencům, dvojčatům. Holčička trpí srdečním onemocněním, které už tak přidělává jejím rodičům mnoho vrásek.

Bohužel ani Lady není zdravá. Bojuje s infiltrativním lipomem, který tvoří velkou bouli u krku a nekontrolovaně roste.

Rodina se zajistila účinnou léčbu, která je velmi nákladná. Bylo potřeba vyoperovat celý nádor, který zabíral téměř polovinu krku a prorostl do okolní tkáně.

Na konci dubna Ladynka prodělala náročnou operaci ve Vídni.

KULÍŠEK

Asistenční pes Kulíšek alis Kuki je věrný společník a nejlepší přítel v nemoci a stáří pro svoji těžce nemocnou paničku (ZTP/P), která je 20 let v plném ID.

Skvěle vycvičený asistenční pes Kulíšek se léčí z následků Anaplazmózy která se vzácně vyskytuje po napadení klíštěte.

Stačilo jedno jediné klíště a asistenční pes Kulíšek málem zemřel. I přes veškerá preventivní opatření a antiparazitní ochranu se od klíštěte obecného nakazil anaplazmózou. Nemocí, která se velmi těžko rozpozná, ale často končí doživotními následky i smrtí. V těle psa navíc zůstává a může kdykoliv znovu propuknout. Psa neochránila ani vhodná antiparazitika.

ELI

Pomáháme zdravotníkům Elišce a Štěpánovi.

Eliška a vlastně i Štěpán přišli díky covidu o hodně. Nevzdávají se a statečně bojují.

Eliška potřebuje peníze na vlastní vozík, zaplatit rehabilitace, bydlení uzpůsobit na bezbariérové a předělat automobil na ruční řízení.

Štěpán stále pracuje jako zdravotnický záchranář a ochotně bere jakoukoliv službu navíc, aby přinesl tolik potřebné peníze do domácího rozpočtu. Tak mu trochu pomůžeme.

Dámská trička podle kategorií

Dámské tričko s mým autorským potiskem můžete hledat podle těchto podrobných kategorií.

Originální dámské tričko s krátkým rukávem mám k dispozici v mnoha krásných odstínech. Látka dámského trika je krásně hebká.   

TIP: Objevili jste v zákoutích mého eshopu motiv, který se Vám líbí a nenašli jste ho v pánské kategorii. Může se stát, mám toho s páníčkem hodně na starosti. Doplním. Nebo ještě lépe, nejrychlejší postup je, když si vyberet pánské tričko ve Vaší velikosti a barvě která vyhovuje s jiným obrázkem a do poznámky napište, že si přejete změnit motiv na ten a ten. Nebo pošlete mail.

 

Chcete mít SVOU originální kresbu na přání třeba na triko?

Tak to bude nejlepší, když mi napíšete s požadavky a můžeme se domluvit. 

Mini Cart 0

Smutný košík