Kontakt

Zdar, jsem páníčkův pes Pat a řídím celý tento web a fabriku na příjemnou náladu. Mám zájem, aby se můj textil s hebkým potiskem nosil co nejlépe. Proto jsme všechno pečlivě vybrali a vyzkoušeli.

Na webu s tričkama najdete postupně všechny druhy motivů které páníček nakreslil. Včetně aktuálních témat. Zároveň Vám případně pomohu zpříjemnit kresbami Vaše strategické projekty. Vizualizuji Vaše sny na papír, textil nbeo hrníčky. Klidně i prezentaci webového portfolia. Digitální doba, digitální vektorové kresby na zakázku. Pracuji s páníčkem s nadšením k profesionální a přátelské spolupráci.

Stále jste nenašli motiv na tričko nebo plakát, který by jste si přáli na svém tričku hrdě nosit? To mě mrzí a chápu. Napište mi a domluvíme se. Haf! Paf!

%

Doufám, že budete vždy spokojeni.

Můžu prozradit, že páníček chtěl připravit tento web minimálně celý můj dosavadní život. A to mi teď je čtyři a půl roku. Někdy mu věci trvají, protože si potřebuje věci nastudovat, ujasnit. Nerad šije horkou jehlou u projektů, které mají dlouhodobý přesah.

Hm, když o tom teď tak přemýšlím, tak jsem uplně stejnej. Haf! Dělám si věci až když vím že je ta správná chvíle a nenechám si nic diktovat. ♬ It’s my life.. ♬  Možná je to tím, že jsme býk a beran. Haha. 

Vlastně úplně stejně to bylo i se mnou, když si mě pořizoval jako malilinkatý štěňátko. Nevzal si mě hned, protože nevěděl, jestli zvládne vychovat takovýho drsňáka, jako jsem já, hustej trpasličí pinč. A taky protože nikdy předtím, žádný štěně ani dítě nevychovával. Je zodpovědnej, myslím.    

Myslím, že se jeho neuspěchání vyplatilo. Za tu dobu co o webu špekuloval, tak se naučil spoustu věcí, který tady aplikoval. Tenhle web různě šperkuje už přes rok, kdy s Tomem založili doménu. Byl jsem u toho. Nezdá se to, ale nastavit všechny kravinky, na které jste zvyklí z internetových stránek a ani nevnímáte že tam jsou… to je mravenčí práce. A taky to je přímo nekonečná práce.  A těch textů kolik je potřeba napsat, vymyslet. Všechny ty informace pozjišťovat, otagovat produkty, popsat každý jedno tričko s potiskem, včetně barevných variant, hrníček s autorským obrázkem, samolepky aut a autobusů s průhlednými okny. Uf, uf. Uplně mě z toho bolí pacičky. A Veronika to ještě musí všechno přečíst a opravit hrubky, překlepy a různý chujoviny v textu, který mi tady vzniknou.

Na to že jsem pes a chodil jsem „jen“ na cvičák, to je ale celkem dobrý, ne? No. Bez těch tří lidí, který jsem tady zmínil, bych tady nikdy nebyl. Haf! Díky nim budu žít navždy. Děkuji Vám zlatíčka.

Moment! Nesmrtelnost vlastně není žádná výhra. Život bez smrti je totiž vlastně jen jednotvárný prázdno. Napadlo Vás to někdy? Užívejte si rozumně života. Žádný extrémy ale, tím ničemu neprospějete. Jsem zase chytrej jako rádio tvl. To by jeden nečekal, co všechno se dozví na webu původně jen s autorskýma trikama, že? Takový moudra a nakonec si ještě koupí plecháček s obrázkem nějakýho offroadu, plakátem autobusu, nálepkou kaktusu pro manželku a ještě několika trikama s potiskem.  Za což tedy vřele děkuji. 

S láskou váš virtuální pes Pat.  

Tolik káviček páníček vypil, než spustil svůj svůj eshop s ilustarcemi a potištěnými produkty.

Touto částkou jsme zatím společně pomohli za rok 2023 na Donio.

Společně pomáháme u vybraných triček, plecháčků a tašek kokrétním lidem nebo psům, kteří potřebují pomoc.

kontaktní údaje

Lužánecká 10, Brno

Česká republika

chci@kreslenatrika.cz

Můj WhatsApp QR kód pro pohodlnou domluvu a komunikaci zdarma.

+420 776 797 480

Číslo účtu Raiffeisenbank:

1030591926/5500

Radek Fiala

Výtvarník, ilustrátor, autor.

Můj páníček je vystudovaný výtvarník animovaného filmu. Všechno tady na jeho (mém) autorském webu jsou jeho digitální, vektorové kresby, které nakreslil. Už někdy v roce 2003 vyměnil pastelky za grafický tablet Wacom Cintiq. Od toho roku vytváří všechny svoje výtvarné, autorské práce na počítači.  Od té doby se živí kreslením, ilustrováním a občas i animací. Tímto eshopem rozšiřuje a brousí své drápky.

Stále kreslí obrázky, na míru, různým klientům. Když teda zrovna netiskne nebo nečistí naše tiskárny, 

Pokud máte zájem o spolupráci na nějakém Vašem projektu, neváhejte ho kontaktovat chci@kreslenatrika.cz bude to juch.

Bohužel, i když mě to tedy mrzí je potřeba někam napsat i toto: Ilustrátorská práce není zadarmo. Je to práce jako jakákoliv jiná. Možná i náročnější. I tak si často někteří myslí, že je kreslení na zakázku zdarma. Není. Pekař Vám automaticky nedaruje rohlík, instalatér si těch pět minutek „na otočku“ taky nechá zaplatit jako hodinovou sazbu + materiál. Pokud s touto prostou logikou nesouzníte, prosím hledejte jinde. Jsem pes Pat a mám tady vše na starosti. Někdy je to teda uf, uf.

Při výrobě potisku triček je potřeba neustále pečovat o tiskárnu, optimalizovat procesy pro hladký chodu eshopu. Využívám nové technologie, spravuji klientský servis. A pak taky musím venčit páníčka aby pořád jen neseděl u počítače, stále nepsal nějaký coppy texty, kreslil & přidával nové produkty a chystal obsah na sociální sítě. Jsem v klidu baví mně to.
Je to zábava.

tolik kilometrů jsem naběhal

granulí jsem sežral

pater jsem vyšplhal

kousků granulek to bylo

jsem byl očkován

Pošlete mail, potřebujete-li poradit

Potřebujete expresně v centru Brna vytisknout vlastní nápad na tričko, plátěnou tašku nebo plecháček? Rád!

Nebo dokonce nakreslit přání na zakázku? Jasně! Napište a nebojte se zeptat.

Mini Cart 0

Smutný košík