Pohodlná trička s potiskem pro děti

Trička s jedinečnými obrázky které jsem nakreslil a nachystal jako motivy pro děti. Tedy pro holky i kluky od 2 do 12 let.

 

Moje dětské tričko s veselým potiskem je ušité z příjemné a velice měkké na dotek balvny. 100% Ringspun bavlna je přírodní materiál který je krásně měkký, hladký a lesklý. Mmmm. Tiskne se mi na tuto bavlnu velice dobře.

Originální trička pro děti s mým autorským potiskem jsou dostatečně odolná a prodyšná. Triko s mojí autorskou originální kresbou/grafikou je myslím milý a vtipný dárek k narozeninám, svátku nebo Vánocům. A taky podpoříte mně, českého tvůrce, animátora a ilustrátora který spolu se svým pejskem vede tento náš autorský eshop. Haf a díky!

Tabulka velikostí dětského trička

Trička pro děti která používám, mají certifikát The Organic Content Standard 100 (OCS 100) a Organic Content Standard blended (OCS blended).

Vlastnosti materiálu dětských triček: 150g/m², 100%  částečně česané prstencově předené bavlny Ringspun bavlna – Ringspun Cotton.

Pohodlný moderní střih dětského trička s vtipným potiskem se zpevňující lemovkou kolem krku. Odolný kulatý výstřih s elastenem. Zesílená lemovka u krku. Žebrovaný límec (lemovka) je vysoce elastický, s nižší hustotou materiál. Dětské triko má krátké rukávy.

Chcete mít SVOU originální kresbu na přání třeba na triko?

Tak to bude nejlepší, když mi napíšete s požadavky a můžeme se domluvit. 

3 + 4 =

Mini Cart 0

Smutný košík