Kompletní informace o dámském tričku s potiskem

Asi o mým báječným páníčkovi nevíte, že kdysi, ještě v minulým tisíciletí, hróózně dlouho dobu studoval na střední ekologii jako předmět. Na facebooku, kde nic nepřidává, má třeba galerii, která se jmenuje Ropa. A tam jsou na fotkách chudáci žvížátka lapený do hnědýho želé po nějaké něhodě tankeru. Ty jo, uklidit ten svinčík z pláže muselo být taky hodně výživný.

Máme zájem, aby mé produkty dosahovaly vysoké kvality, byly pohodlné, snadno se udržovaly a aby byly šetrné k životnímu prostředí.

Haf!

Péče o dámské tričko s potiskem

Aby moje tričko s potiskem vydrželo svěží a v kondici co nejdéle, je potřeba se řídit těmito pravidly:

 

  • Využijte šetrné prací gely a šetrné prací programy
  • perte naruby na 30 °C bez aviváže
  • žehlete tričko naruby
  • nepoužívejte bělida a kapsle na praní s bělící složkou
  • pouze jeden univerzální prací prostředek na všechno prádlo nestačí. Je důležité zásobit se několika druhy pracích prostředků. Nejlépe pracích gelů: na bílé prádlo, barevné prádlo,tmavé a černé prádlo
  • bílý textil se vždy pere samostatně, jinak se textil obarví
  • nepoužívejte sušičku
  • nenechávejte tričko s potiskem a ostatní prádlo dlouho v pračce
  • v přeplněné pračce se prádlo dostatečně nevypere a taky zbytečně zkracujete životnost Vaší pračky tím, že ji příliš zatěžujete
  • dávkování pracího prostředku záleží na množství prádla, míře ušpinění a tvrdosti vody. Nebojte, časem dostanete ideální množství do oka.

Tisknu na textil celobarevné obrázky od jednoho kusu na přední část, rukáv nebo na záda dámského sexy trička. Je možný expresní tisk a předání v centru Brna.

Barvy triček

Francouzský výrobce má u tohoto dámského trička na výběr 29 barev. Napište mi, pokud máte zájem o jinou barvu. Doba dodání se pravděpodobně prodlouží. Jednou jsem čekal skoro 3 týdny na barevnou speciálku. Za tu dobu jsem snědl skoro 3,85 kg granulí.

Je dobré si uvědomit, že reálný odstín barvy dámského trička se někdy může malinko lišit od varianty, kterou zde vidíte. Je to způsobeno nejednotným barevným vyvážením monitorů.

O technolgii tisku

Kvalitní digitální tisk zvládne vytisknout na triko neuvěřitelnou škálu barev. Je možné tisknout od jednoho kusu motivu. Nevýhodou digitálního tisku bohužel je, že tisk nevydrží tak dlouho jako sítotisk.

Sítotisk má zase nevýhodu, že se každá použitá barva tiskne ručně zvlášť. Barvy se na sebe komponují ručně. Maximální počet barev je pět. Pomocí sítotisku se vyplatí tisknout od více jak 10 kusů.

O výrobci textilu SOL’S

Francouzský rodinný výrobce triček pocházející z Paříže, dodává na trh textil od roku 1991. V roce 1995, jako první ve svém segmentu, do svého portfolia zařadil dámská trička.

V kolekci 2008 se poprvé objevili látkové tašky.

Výrobce SOL’S pečuje o své zaměstnance, práva žen, vzdělávání a lékařský výzkum. Snaží se udržovat férové podmínky, za jakých vznikají veškeré produkty nejen při výrobě.

Firma SOL’S přijala zásadní opatření, a proto jsou všechny produkty firmy hrdými držiteli certifikátů udržitelnosti. Vše začíná ověřeným původem prvotních materiálů, přes kontrolu subdodavatelů, až po logistické a transportní pravidla, která jsou nezávisle a kontinuálně kontrolována.

Dlouhodobé dodržování závazků a pravidel dokazují certifikáty OEKO TEX, FAIR WEAR, ISO, REACH, ORGANIC 100, atd.

Tihle Frantíci pomáhají financovat nemocnici, útočiště pro ženy, vzdělávání v Bangladéši. Přispívají na lékařský výzkum srdečních chorob a rakoviny.

Mini Cart 0

Smutný košík